Ekibimiz

HÜLYA ERBEYLİ

HÜLYA ERBEYLİ

20 yılı aşkın süredir yürüttüğüm kariyer hayatımda yurtdışı ve Türkiye  olmak üzere uluslararası şirketlerde;  Satış, Pazarlama, İş Geliştirme, Operasyon gibi farklı alanlarda yönetici olarak çalıştım, ekipler kurdum ve onlara liderlik ettim. Özellikle ekip yönetimi,  İnsan Kaynakları, uluslararası projelere liderlik etme,  yeni şirket kurulumu, pazara giriş, yeniden yapılanma alanlarında farklı deneyimler edindim.

Büyük kurumsal yapıların içinde elde ettiğim başarıların arkasında hep İNSAN’ a olan ilgim vardı. Merkezine İNSAN’ı koyarak kurduğum SmartPeople’da da ekibimiz ile birlikte kurumlarda çalışan insanların başarılı ve mutlu olabilmeleri için İnsan Kaynaklarının her alanında  hizmet vermekteyiz.  2007 yılından bu yana farklı sektörlerde birçok Seçme Yerleştirme, Değerlendirme Merkezi, İnsan Kaynakları Sistemleri Kurma projelerini yönetmekteyim.

Zenger & Folkman Liderlik Gelişim Programlarının Türkiye partneriyim ve bu programların yürütülmesinden sorumlu, sertifikalı eğitmeniyim.

Aynı zamanda ICF Akredite Koçum. Yönetim Kurulu ve Üst Düzey Yönetim seviyesinde birçok kişiye Liderlik Koçluğu yapmaya devam ediyorum.

Londra South Bank Üniversitesinden İşletme Lisansına sahibim.  Kişisel gelişim yolculuğuma sürekli olarak devam etmekteyim. Bu kapsamda yurtiçi ve yurtdışında birçok kişisel gelişim eğitimine ve kamplara katıldım. Özellikle Ego ile ilgili yaptığım çalışmalar sunduğum tüm hizmetlere yansımaktadır.

Keyifle yaptığım hobilerim; scuba diving, kayak, doğada vakit geçirmek, yürüyüş yapmak, seyahat etmek yeni yerler keşfetmek, kitap okumak ve meditasyon yapmaktır.

Var olma amacımın, insanların kendi sınırlarını aşmalarını sağlamak, farkındalıklarını arttırmak, yaşamda bütünüyle var olarak ve hissederek tatmin duygusuyla yaşamaları için onlara ilham vermek olduğuna inanıyorum.

www.hulyaerbeyli.com  |   Hülya Erbeyli

 

 

 

 
SP İnsan Kaynakları Hülya Erbeyli; Türkiye İş Kurumu'nun 08.03.2014 tarih ve 644 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için İstanbul çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Kadıköy Hizmet Merkezine başvurabilirsiniz. Adres: Eğitim Mah. 1. Açıkgöz Sok. No: 34 Kadıköy / İstanbul Telefon: 0216 418 34 55-57
19.08.2019    aktif 1    bugün : 85    toplam : 298510