EKİBİMİZ

 • Hülya ERBEYLİ
  Danışman, Eğitmen, Koç

  Hülya ERBEYLİ
  Danışman, Eğitmen, Koç

  20 yılı aşkın süredir yürüttüğüm kariyer hayatımda yurtdışı ve Türkiye  olmak üzere uluslararası şirketlerde;  Satış, Pazarlama, İş Geliştirme, Operasyon gibi farklı alanlarda yönetici olarak çalıştım, ekipler kurdum ve onlara liderlik ettim. Özellikle ekip yönetimi,  İnsan Kaynakları, uluslararası projelere liderlik etme,  yeni şirket kurulumu, pazara giriş, yeniden yapılanma alanlarında farklı deneyimler edindim.

  Büyük kurumsal yapıların içinde elde ettiğim başarıların arkasında hep İNSAN’ a olan ilgim vardı. Merkezine İNSAN’ı koyarak kurduğum SmartPeople’da da ekibimiz ile birlikte kurumlarda çalışan insanların başarılı ve mutlu olabilmeleri için İnsan Kaynaklarının her alanında  hizmet vermekteyiz.  2007 yılından bu yana farklı sektörlerde birçok Seçme Yerleştirme, Değerlendirme Merkezi, İnsan Kaynakları Sistemleri Kurma projelerini yönetmekteyim.

  Zenger & Folkman Liderlik Gelişim Programlarının Türkiye partneriyim ve bu programların yürütülmesinden sorumlu, sertifikalı eğitmeniyim.

  Aynı zamanda ICF Akredite Koçum. Yönetim Kurulu ve Üst Düzey Yönetim seviyesinde birçok kişiye Liderlik Koçluğu yapmaya devam ediyorum.

  Londra South Bank Üniversitesinden İşletme Lisansına sahibim.  Kişisel gelişim yolculuğuma sürekli olarak devam etmekteyim. Bu kapsamda yurtiçi ve yurtdışında birçok kişisel gelişim eğitimine ve kamplara katıldım. Özellikle Ego ile ilgili yaptığım çalışmalar sunduğum tüm hizmetlere yansımaktadır.

  Keyifle yaptığım hobilerim; scuba diving, kayak, doğada vakit geçirmek, yürüyüş yapmak, seyahat etmek yeni yerler keşfetmek, kitap okumak ve meditasyon yapmaktır.

  Var olma amacımın, insanların kendi sınırlarını aşmalarını sağlamak, farkındalıklarını arttırmak, yaşamda bütünüyle var olarak ve hissederek tatmin duygusuyla yaşamaları için onlara ilham vermek olduğuna inanıyorum.

   Hülya Erbeyli

 • Cahide Yüksel YÜCEL
  Danışman, Eğitmen

  Cahide Yüksel YÜCEL
  Danışman, Eğitmen

  Yaklaşık 10 yıllık kariyer hayatımda, yerli ve yabancı sermayeli firmalarda İnsan Kaynakları yönetiminin kurulması çalışmalarına liderlik ettim. Tesis ve organizasyon kurulumu, ücretlendirme ve bordro süreçlerinin oluşturulması, insan kaynakları fonksiyonlarının hayata geçirilmesi (seçme-yerleştirme, performans yönetimi, yetenek uygulamaları, eğitim yönetimi vb. ) yönettiğim süreçlerin başında gelmektedir. Deneyimlerimden yola çıkarak insan kaynakları yönetim süreçlerine baktığımda; süreçlerin en iyisini en modasını kurmanın değil, çalışanların aklına ve ruhuna uygun olanının seçilmesi ve benimsenmesinin gerekli olduğunu düşünmekteyim. Bu düşünce benim danışmanlık bakış açımı belirlemekte ve her bir projemizin firmaların ihtiyaçlarına göre şekillenmesine dayanak sağlamaktadır.

  2013 yılında başladığım Danışmanlık mesleğinde ve liderlik ettiğim projelerde; insanı merkeze koyarak, süreçlere insanın katkısının ne olacağı ve süreçlerin kişilere ne fayda sağlayacağı bakış açısı ile çalışmaktayım. Bugün danışman olarak SmartPeople bünyesinde gerçekleştirdiğimiz projelerde, çalışan insan varlığının çağın gereklerine ve firma kaynaklarının yapısına uygun sistemler içerisinde mutlu birer birey olarak çalışmasını hedeflemekteyim.

  2002 Yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldum. Sigortacı olarak başladığım iş hayatıma yerli ve yabancı sermayeli firmalarda İnsan Kaynakları Müdürü olarak devam ettim. Bu süreçte Eğitimci ve ISO Baş Denetçisi oldum.

   Bugün SmartPeople’ da Danışmanlık Bölümü Koordinatörü ve İnsan Kaynakları Danışmanı olarak çalışmaktayım. Aynı zamanda SmartPeople 12K Stratejik İnsan Kaynakları Sistem Analisti ve Danışmanıyım. Ayrıca SmartPeople bünyesinde İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimlerinde de görev almaktayım.

  Başlıca ilgi alanlarım; araştırma yapmak ve arşivlemek, sinema, müzik ve seyahattir.

 • Nurcan Metiner Elgezen
  İş ve Kariyer Danışmanı

  Nurcan Metiner Elgezen
  İş ve Kariyer Danışmanı

  1978 yılında Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde doğdum. Ailemizdeki beş bireyden dördünün isminde bulunan Can kelimesi bana her zaman ailece enerjik ve canlı oluşumuzun gerçekliğini hatırlatmaktadır. İlköğretim ve lise eğitimimi doğduğum ilçede tamamladım, Çorlu Anadolu Lisesi’nin açılışını 1 yıl büyük olarak kaçıranlardanım. 2002 yılında, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Mühendislik Mimarlık Fakültesi, İngilizce Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2005-2014 yılları arasında fırsat buldukça, İnsan Kaynakları ve ilgili Projeleri ve  Kariyer Koçluğu üzerine aldığım çeşitli eğitim ve sertifikalar ile İK alanında kendimi geliştirmeye her daim devam etmekteyim.

  Mühendis olarak, imalat kokusu duymak idealim ile birlikte ilk iş hayatıma 2002 yılında klima iç aksamı üretimi yapan Karyer Isı Transfer Evap. Kond. San. Tic. Ltd. Şti.’de önce İhracat-İthalat Uzmanı, sonrasında Satış ve Planlama Uzmanı olarak toplam 2 yıl çalıştım. Satış alanında ilerlemeyi hedefleyerek Contek Klima San. Tic. A.Ş.’de Satış/Pazarlama Uzmanı olarak 8 ay çalıştıktan sonra kendimi İnsanlara ve İnsan Kaynakları Danışmanlığına daha yakın hissetmiş ve Danışmanlık firmasında çalışma kararına varmıştım. 2005-2008 yılları arasında DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü ve Kurumsal Gelişim Merkezi firmasında, 250 soruluk Kişilik Envanterini ve Genel Yetenek Testini yüksek puan ile yanıtlayan ben, YBM sonucunda işe uygun görülerek İnsan Kaynakları Danışmanı olarak hem Satış Ekibinde Müşteri İlişkileri yönetiminde hem de Proje Ekibinde çeşitli projelerde yer aldım. Satış-Pazarlama etkinlikleri, Satış öncesi ve sonrası çalışmalar, Müşteri İlişkileri yönetimi üzerine pek çok çeşitli çalışmalarımın yanısıra İşe Alım, Yetkinlik Bazlı Mülakat, Değerlendirme ve Geliştirme Merkezi, 360 Derece Geribildirim, Çalışan Memnuniyeti ve Bağlılığı, Star Değerlendirme gibi özel projelerin tüm aşamalarında, Kişilik Envanteri, Genel Yetenek Testi, Ölçme Değerlendirme Test ve Envanterlerinin kullanılması, geliştirilmesi, değerlendirilmesi çalışmaları ve çeşitli Ar-Ge projelerinde yer aldım.

  2008 yılında eşimin 1 yıl Kıbrıs askerliği ve ardından ikiz hamileliğim nedeniyle iş hayatıma verdiğim 5,5 yıl ara sonrasında çalışmayı çok özleyen, enerji depolayan ben, 2014 yılında SmartPeople İnsan Kaynakları firmasında Seçme Yerleştirme ve İK Danışmanı olarak çalışmaktan ve tekrar iş hayatında üretken olabilmekten mutluyum.

  Boş vakitlerimi kitap okuyarak, yüzerek, müzik dinleyerek, spor yaparak ve çocuklarımla vakit geçirerek değerlendirmeye çalışıyorum.

  Hümanist ve evrensel bir insanım. Kısacası ben dünyalıyım. Sürrealistim, bu benim doğruları ve gerçekleri yorumlama biçimim. Gereksiz bir melankoliye kapılmamı önlüyor. Hayatı, doğayı, insanları seviyorum ve SP ile çalışmaktan büyük keyif almaktayım.

 • Tılsım Demirdöken
  İş ve Kariyer Danışmanı, Eğitmen , Nefes Koçu

  Tılsım Demirdöken
  İş ve Kariyer Danışmanı, Eğitmen , Nefes Koçu

  1995 Yılında İTÜ Kimya Mühendisliği Fakültesinden mezun oldum ve ve iş hayatıma 1995 yılında Benckiser’de satınalma ve planlma alanında başladım. Son 10 yılı Pepsico’da olmak üzere 17 yıllık özek sektör deneyimimde tedarik zincirinin kapsadığı satınalama, ithalat, ihracat, planlama, lojistik bölümlerinde  yöneticilik yaptım.

  Özel sektörde çalışırken şirket içi eğitmenlik olarak başlayan yeni deneyimlere kişisel gelişme ilgimden dolayı zaman içinde ağırlık vermeye başladım ve 2012 yılında kurumsal iş hayatına ara verip aynı sene  tanıştığım Transformal Nefes’in sertifikalı koçları arasına katıldım.

  2014 yılında  beri beraber çalıştığım Smart People’da Seçme Yerleştirme Danışmanlığı, Eğitmenlik alanlarının yanı sıra Transformal Nefes Koçluğu yapmaktayım.

  İş hayatımdaki tempoya denge getirdiğinden aletli dalış, kayak, kamp gibi doğa sporlarını fırsat buldukça yapmaktan büyük keyif alıyorum. Ayrıca nefes ve meditasyonu hobiden öte hayatın rutin bir parçası olarak yaşamıma katmanın dinginliğini tecrübe ediyorum.

  Hayatta değişimin her şart ve durumda gerçekleşebileceğine inanıyorum. Bu süreçte deneyimlerimi paylaşacağım ve deneyimlerin paylaşıldığı ortamları yaratmak ve içinde bulunmak yeni izlediğim yolum.

 

 

 

 
SP İnsan Kaynakları Hülya Erbeyli; Türkiye İş Kurumu'nun 08.03.2014 tarih ve 644 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için İstanbul çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Kadıköy Hizmet Merkezine başvurabilirsiniz. Adres: Eğitim Mah. 1. Açıkgöz Sok. No: 34 Kadıköy / İstanbul Telefon: 0216 418 34 55-57
20.09.2019    aktif 1    bugün : 77    toplam : 304137