Ekibimiz

TILSIM DEMİRDÖKEN

TILSIM DEMİRDÖKEN

1995 Yılında İTÜ Kimya Mühendisliği Fakültesinden mezun oldum ve ve iş hayatıma 1995 yılında Benckiser’de satınalma ve planlma alanında başladım. Son 10 yılı Pepsico’da olmak üzere 17 yıllık özek sektör deneyimimde tedarik zincirinin kapsadığı satınalama, ithalat, ihracat, planlama, lojistik bölümlerinde  yöneticilik yaptım.

Özel sektörde çalışırken şirket içi eğitmenlik olarak başlayan yeni deneyimlere kişisel gelişme ilgimden dolayı zaman içinde ağırlık vermeye başladım ve 2012 yılında kurumsal iş hayatına ara verip aynı sene  tanıştığım Transformal Nefes’in sertifikalı koçları arasına katıldım.

2014 yılında  beri beraber çalıştığım Smart People’da Seçme Yerleştirme Danışmanlığı, Eğitmenlik alanlarının yanı sıra Transformal Nefes Koçluğu yapmaktayım.

İş hayatımdaki tempoya denge getirdiğinden aletli dalış, kayak, kamp gibi doğa sporlarını fırsat buldukça yapmaktan büyük keyif alıyorum. Ayrıca nefes ve meditasyonu hobiden öte hayatın rutin bir parçası olarak yaşamıma katmanın dinginliğini tecrübe ediyorum.

Hayatta değişimin her şart ve durumda gerçekleşebileceğine inanıyorum. Bu süreçte deneyimlerimi paylaşacağım ve deneyimlerin paylaşıldığı ortamları yaratmak ve içinde bulunmak yeni izlediğim yolum.

 

 

 

 
SP İnsan Kaynakları Hülya Erbeyli; Türkiye İş Kurumu'nun 08.03.2014 tarih ve 644 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için İstanbul çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Kadıköy Hizmet Merkezine başvurabilirsiniz. Adres: Eğitim Mah. 1. Açıkgöz Sok. No: 34 Kadıköy / İstanbul Telefon: 0216 418 34 55-57
19.08.2019    aktif 1    bugün : 66    toplam : 298491