Ekibimiz

NURCAN METİNER ELGEZEN

NURCAN METİNER ELGEZEN

1978 yılında Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde doğdum. Ailemizdeki beş bireyden dördünün isminde bulunan Can kelimesi bana her zaman ailece enerjik ve canlı oluşumuzun gerçekliğini hatırlatmaktadır. İlköğretim ve lise eğitimimi doğduğum ilçede tamamladım, Çorlu Anadolu Lisesi’nin açılışını 1 yıl büyük olarak kaçıranlardanım. 2002 yılında, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Mühendislik Mimarlık Fakültesi, İngilizce Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2005-2014 yılları arasında fırsat buldukça, İnsan Kaynakları ve ilgili Projeleri ve  Kariyer Koçluğu üzerine aldığım çeşitli eğitim ve sertifikalar ile İK alanında kendimi geliştirmeye her daim devam etmekteyim.

Mühendis olarak, imalat kokusu duymak idealim ile birlikte ilk iş hayatıma 2002 yılında klima iç aksamı üretimi yapan Karyer Isı Transfer Evap. Kond. San. Tic. Ltd. Şti.’de önce İhracat-İthalat Uzmanı, sonrasında Satış ve Planlama Uzmanı olarak toplam 2 yıl çalıştım. Satış alanında ilerlemeyi hedefleyerek Contek Klima San. Tic. A.Ş.’de Satış/Pazarlama Uzmanı olarak 8 ay çalıştıktan sonra kendimi İnsanlara ve İnsan Kaynakları Danışmanlığına daha yakın hissetmiş ve Danışmanlık firmasında çalışma kararına varmıştım. 2005-2008 yılları arasında DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü ve Kurumsal Gelişim Merkezi firmasında, 250 soruluk Kişilik Envanterini ve Genel Yetenek Testini yüksek puan ile yanıtlayan ben, YBM sonucunda işe uygun görülerek İnsan Kaynakları Danışmanı olarak hem Satış Ekibinde Müşteri İlişkileri yönetiminde hem de Proje Ekibinde çeşitli projelerde yer aldım. Satış-Pazarlama etkinlikleri, Satış öncesi ve sonrası çalışmalar, Müşteri İlişkileri yönetimi üzerine pek çok çeşitli çalışmalarımın yanısıra İşe Alım, Yetkinlik Bazlı Mülakat, Değerlendirme ve Geliştirme Merkezi, 360 Derece Geribildirim, Çalışan Memnuniyeti ve Bağlılığı, Star Değerlendirme gibi özel projelerin tüm aşamalarında, Kişilik Envanteri, Genel Yetenek Testi, Ölçme Değerlendirme Test ve Envanterlerinin kullanılması, geliştirilmesi, değerlendirilmesi çalışmaları ve çeşitli Ar-Ge projelerinde yer aldım.

2008 yılında eşimin 1 yıl Kıbrıs askerliği ve ardından ikiz hamileliğim nedeniyle iş hayatıma verdiğim 5,5 yıl ara sonrasında çalışmayı çok özleyen, enerji depolayan ben, 2014 yılında SmartPeople İnsan Kaynakları firmasında Seçme Yerleştirme ve İK Danışmanı olarak çalışmaktan ve tekrar iş hayatında üretken olabilmekten mutluyum.

Boş vakitlerimi kitap okuyarak, yüzerek, müzik dinleyerek, spor yaparak ve çocuklarımla vakit geçirerek değerlendirmeye çalışıyorum.

Hümanist ve evrensel bir insanım. Kısacası ben dünyalıyım. Sürrealistim, bu benim doğruları ve gerçekleri yorumlama biçimim. Gereksiz bir melankoliye kapılmamı önlüyor. Hayatı, doğayı, insanları seviyorum ve SP ile çalışmaktan büyük keyif almaktayım.

 

 

 

 
SP İnsan Kaynakları Hülya Erbeyli; Türkiye İş Kurumu'nun 08.03.2014 tarih ve 644 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için İstanbul çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Kadıköy Hizmet Merkezine başvurabilirsiniz. Adres: Eğitim Mah. 1. Açıkgöz Sok. No: 34 Kadıköy / İstanbul Telefon: 0216 418 34 55-57
19.08.2019    aktif 1    bugün : 71    toplam : 298496