SMARTPEOPLE HAKKINDA

SmartPeople olarak biz, insanı iş dünyasındaki her şeyin merkezine koymamız gerektiğini düşünürüz. İş hayatındaki insanların mutluğu ve başarısı için çalışır, bireylere ve kurumlara hayallerini gerçekleştirme yolunda hizmet ederiz.

Bize göre insan, bir kaynak değil bir değerdir; sadece beyniyle değil, duygularıyla, ruhuyla, bedeniyle, zihniyle bir bütün olarak var olur.

Değerlerimiz sunduğumuz hizmetlerin altında yatan inanç sistemimizi ve var olma amacımızı gösterir:

  • Mucize (Miracle): Bize göre olasılıklar sadece hayal gücümüzle kısıtlıdır, mucizeler hayatımızın her alanında vardır ve olmaya da devam edecektir, önemli olan görmeye hazır olmamızdır.
  • Neşe (Joy): İş hayatında da çocukluğumuzda sokakta oyun oynarken hissettiğimiz neşe ve coşkuyu yakalamaya çalışırız.
  • Bütünlük, Kendin Olma (Integrity): Bizim için bütünlük İş hayatında, özel hayatında, hayatın her alanında içi dışı bir olmak, bütün olmak, kendin olmaktır.
  • Dirilik, Tazelik (Freshness): Bizim için önemli olan, yaşanan olumsuz deneyimlerden yenilenerek hayata yeniden başlayabilme enerjisini yakalamaktır.
  • Canlılık (Vitality): Yaşamın her alanında ruhen, bedenen ve zihnen var olmak gerektiğine inanırız.
  • İlham (Inspiration): Bizim için ilhamın anlamı, ilham almak, vermek ve ilhamların yaratım gücünü hayata geçirme cesaretine sahip olmaktır.
  • Birliktelik, işbirliği (Synergy): İşbirlikleri ve karşılıklı deneyim paylaşımları ile hizmet sunmayı amaçlarız.

 

 

 

 
SP İnsan Kaynakları Hülya Erbeyli; Türkiye İş Kurumu'nun 08.03.2014 tarih ve 644 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için İstanbul çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Kadıköy Hizmet Merkezine başvurabilirsiniz. Adres: Eğitim Mah. 1. Açıkgöz Sok. No: 34 Kadıköy / İstanbul Telefon: 0216 418 34 55-57
20.09.2019    aktif 1    bugün : 66    toplam : 304126